Новости
Вінницький торговий центр Smile City яскравий за будь-якої погоди 25.10.2021

Кожне місто особливе і кожне місто вражає нас по-своєму: одне – своєю атмосферою, інше – інноваціями та комфортом. З року в рік компанія МегаГрад примножує будови, що роблять наші міста більш впізнаваними та унікальними.

Цього разу мандруємо до Вінниці. Торговий центр Smile City яскравий за будь-якої погоди, завдяки HPL панелям FunderMax та майстерності нашої команди.

Навісний вентильований фасад площею 1400 метрів квадратних встановлений на алюмінієву підсистему HILTI. Легендарна якість без перебільшення.

Оригінальності фасаду додає структурне скління від Reynaers, що створює ефект цільної скляної поверхні. А склопакети на базі мультифункціонального скла забезпечать сприятливий мікроклімат і оптимальний тепловий режим.

Не менш цікавим є дах торгового центру, на якому ми встановили 6 зенітних ліхтарів діаметром 2,5 метри. Природнє світло та свіже повітря без перепон потрапляє всередину приміщень.

Кожного гостя на вході зустрічають автоматичні розсувні двері з електроприводом Gilgen Door Systems. Швейцарська точність на практиці.

Наш успіх складається з досягнень кожної людини в компанії. Ми прагнемо втілювати у життя цікаві та водночас складні проєкти, торговий центр Smile City – один з таких. Пишаємося злагодженою роботою нашої команди та надійних партнерів.

Завжди Ваш, МегаГрад.