Новости
Перший ресторан МакДональдз в Івано-Франківську 08.09.2021

Ще один ресторан мережі швидкого харчування МакДональдз в нашу скарбничку реалізованих проєктів. Заклад відкрився в ТЦ Арсен за адресою вулиця Івана Миколайчука, 2.

Що ж, почнемо наш віртуальний екскурс! Облицювання фасаду здійснили за допомогою сучасних матеріалів: алюмінієвих композитних панелей Alufas та HPL панелей FunderMax.

Рівні деталі та ідеальні стики – це не просто наша репутація, це налагоджена професійна робота команди монтажників, інженерів та головного помічника – фрезерного станка з ЧПУ.

Переходимо до вхідної групи. Традиційно ми встановили німецькі двері Schuco, адже тільки міцні алюмінієві двері з якісною фурнітурою витримують такий потік відвідувачів.

Поїхали далі. Клієнтів автомобільного сервісу McDrive зустрічають розсувні системи та вікна Schuco. Склопакети на базі скла компанії Saint-Gobain Glass.

Також, на власному виробництві ми виготовили металеву огорожу для зонування території.

Кульмінацією нашої роботи стали зони прийому та видачі замовлень, декоровані конструкціями з профільних труб. Попередньо їх, як і огорожу, пофарбували під структуру дерева. Стильно та впізнавано!

Завжди Ваш, МегаГрад.