Новости
Перший приклад параметричної архітектури у Миколаєві: спортивна школа “Надія” 24.01.2021

З радістю повідомляємо про завершення реконструкції головного фасаду спортивної школи «Надія» у Миколаєві.

Для нас це не просто новий проєкт, це причетність до найважливішого символу всього миколаївського спорту і міста в цілому. Тепер «Надія» в сучасному образі.

Навісний вентильований фасад виконаний з алюмінієвих композитних панелей турецького виробника ASAŞ Naturalbond, компанія-постачальник Алютал.

3D фасад якісно виділяється на тлі стандартних будівель. Геометрію фасаду формують панелі з чотирма різними кутами нахилу.

Відзначимо, що відтінок граней змінюється в залежності від кута огляду завдяки спеціальним панелям з металевим ефектом.

Також, наша команда встановила систему структурного скління від українського виробника Talisman Aluminium з вбудованими вікнами зовнішнього відкривання серії ТОН4.

Світлопрозоре заповнення – двокамерний склопакет на базі мультифункціонального загартованого скла Guardian лінійки SunGuard, виконаний компанією Склоресурс .

Завдяки однорідному сріблястому кольору і коефіцієнту світлопропускання 43% скло пропускає до будівлі велику кількість сонячного світла.

Ось вам рецепт захисту від сонця і збереження тепла всередині приміщення. Нехай перевтілення спортбази принесе нашому регіону нові медалі, кубки та високі місця п’єдесталу!

Завжди ваш, МегаГрад.