Новости
Готель Nemo – місце на чорноморському узбережжі Одеси, що не потребує додаткової реклами 16.11.2021

Зазвичай ми докладаємо максимум зусиль, щоб отримати для себе та своїх близьких найкраще: гарні умови, якісний сервіс та незабутній відпочинок. Так і має бути. Адже кожен з нам вартий більшого, кожен з нас – неповторна особистість.

За схожим принципом та віддачею працюємо і ми – команда МегаГрад. Наш багаторічний досвід та професійний підхід до роботи на фініші дають успішну реалізацію проєкту. Репутація вимагає часу та сили, але ж результат того вартий.

Пишаємося новим шестиповерховим корпусом NEMO Hotel Resort & SPA, що в Одесі. Місце на чорноморському узбережжі, що не потребує додаткової реклами.

Балконне скління панорамного типу виконано на базі алюмінієвої системи Schuco німецького виробництва. Таке рішення забезпечує приголомшливий вид на пляж Ланжерон і максимальну кількість природного світла в приміщенні.

Радіусні вітражі так і схожі на монолітну скляну поверхню. Такий ефект досягнуто завдяки майстерній роботі монтажної бригади та системі структурного скління Schuco.

Сучасні склопакети від компанії Паритет створюють сприятливий клімат у будь-яку пору року.

Облицювання верхівки фасаду алюмінієвими композитними панелями від компанії Алютал додають будівлі власного стилю та завершеності.

Завжди Ваш, МегаГрад.